دوشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠٠
صفحه اصلي > نمایش اخبار 
 


در تاریخ 1398/08/19:

مراسم تودیع و معارفه ریاست مرکز جامع توانبخشی اسماء در سالن رشد این مرکز برگزار گردید.

مراسم تودیع و معارفه جناب آقای عربی ریاست پیشین و معارفه جناب آقای دکتر علی مطلبی ریاست جدید مورخ 1398/08/19 در سالن رشد این مرکز برگزار گردید.

دکتر" علی مطلبی" طی مراسمی با حضور رئیس و معاون درمان دانشگاه و جمعی از مدیران این معاونت و کارکنان مرکز اسماء معرفی شد.دراین مراسم که در سالن اجتماعات مرکز اسماء برگزار شد ضمن قدردانی از زحمات شاپور عربی سرپرست سابق این مرکز، دکتر علی مطلبی به عنوان رئیس جدید مرکز اسماء معرفی شد.دکتر امیر مسعود عرب رئیس دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، در سخنان کوتاهی از زحمات شاپور عربی در جهت ارتقاء رفاه پرسنل و ارتقائ محیط فیزیکی و نیروی انسانی و تلاش در راه اندازی مرکز اتیسم تقدیر وتشکر کرد.

دکتر" بیژن خراسانی" معاون درمان دانشگاه نیز از خدمات ارزنده آقای شاپور عربی در رشد و توسعه مرکز اسماء قدردانی کرد. در ادامه "آقای عربی" ضمن تشکر از زحمات پرسنل مرکز اسما توضیحاتی را در مورد روند پیشرفت آماری،درآمدی و عمرانی مرکز ارائه داد و همچنین در مورد راه اندازی مرکز اتیسم و فعالیتهای انجام شده در خصوص آن و تدوین قرارداد های مابین بهزیستی و دانشگاه و سایر اقدامات انجام شده توضیحاتی را ارائه داد.

 


 

1398/08/19 - ١٤:٣٠ / شماره خبر : ١٥٥٤٦ / تعداد نمایش : 365


خروج
دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشیمعاونت آموزشیمعاونت تحقیقات و فناوریمعاونت توسعه مدیریت و منابعمعاونت درمان و توانبخشیمعاونت فرهنگی و دانشجوییکتابخانه

Copyright © 2009 U.S.W.R - All rights reserved .University of Social Welfare and Rehabilitation Sciences